Česká verze (právě prohlížíte) English version (click)

Dnes je NaN.NaN., svátek má

 • O klinice
 • Kontakt
 • Informace pro pacienty
 • Mapa stránek
 • Katarina Filipcová

  "Při lyžování jsem si přivodila zranění kolene. Bolest neustávala a proto jsem se začala zajímat o řešení svého problému. Známí mi doporučili navštívit privátní ortopedickou kliniku Ort-Art v Petřvaldě."

  "Po objednání, které mi bylo telefonicky nabídnuto na termín podle mého přání, jsem se dostavila k ambulantnímu vyšetření.

   

  Prostředí, do kterého jsem vstoupila, bylo prvním příjemným zážitkem, pokud se při zdravotním problému dá slovo "příjemné" vůbec použít.

   

  Příjem k vyšetření sestával z minima údajů k mé osobě. V předem dohodnutou dobu a bez čekání mě přijal MUDr. Jaroslav Husták, vedoucí lékař kliniky. Vyslechl trpělivě popis mých problémů a po dalších dotazech a vyšetření kolene navrhl řešení - artroskopickou operaci. Vůbec jsem se necítila jako u lékaře. Žádný tzv. syndrom bílých plášťů - skvělý přístup.

   

  Termín byl dohodnut na následující týden. Sestra mně ihned po opuštění ordinace poučila o pravidlech mého předoperačního chování a vzájemné koordinaci v den operace. Byla jsem překvapena, že vše proběhne bez hospitalizace a kliniku opustím po několika hodinách po operačním zákroku.

   

  Ráno v den operace mě personál operačního sálu přivítal, anesteziolog MUDr. Stach (tak se představil) mi popsal, co se bude dít, a brzy jsem již byla převezena na operační sál. Po probuzení z narkózy jsem byla lehce malátná, ale necítila jsem žádnou bolest. Později jsem se dozvěděla, že je to kvůli nadstandardní lokální anestezii části operované končetiny. Byla jsem teprve 3 hodiny po operaci a mohla jsem po krátké konzultaci s lékařem odjet do domácího léčení s kontrolou následujícího dne. Ani po odeznění narkózy jsem necítila nijak mimořádnou bolest a tablety proti ní, které jsem dostala s sebou, jsem vůbec nepoužila.

   

  Po několika dnech jsem začala na rehabilitační části kliniky pokračovat v léčbě. Jak říkal MUDr. Husták - je důležité, aby rehabilitace bezprostředně navazovala na operační zákrok. To je nejlepší cesta k úspěchu v poměrně krátké době. Absolvovala jsem denně několik procedur různého charakteru a to opět v nádherném prostředí a s individuálním přístupem.

   

  Nyní, asi 2 měsíce po operaci, jsem v plné kondici a sportuji. Pracovní proces jsem přerušila jen na 3 dny.

   

  Chtěla bych touto cestou poděkovat Vám všem z ortopedické kliniky Ort-Art za mimořádný přístup k řešení mého problému. Lze jej charakterizovat jako individuální k pacientovi a zcela nadstandardní. je to naprosto profesionální.

   

  Nic se neplatí, vše hradí zdravotní pojišťovna. Všem doporučuji."

   

  Katarina Filipcová

  květen, 2006

   

   

  Více referencí ZDE

  Odeslání článku e-mailem
 • Vyberte si
 • Ortopedie
 • Speciální chirurgie
 • Anesteziologie a léčba bolesti
 • Rehabilitace a rekondice
 •