Slovo vedoucího lékaře

Vážení pacienti, profesionální sportovci i nadšenci všech sportovních aktivit,

jakýkoliv pohyb je nedílnou součástí zdravého životního stylu. Díky pravidelné sportovní aktivitě jste schopni udržet Vaše tělo v dobré kondici a můžete tak předcházet vzniku závažných onemocnění. Všechny sportovní aktivity mají především pozitivní vliv na naši mysl!

Staráme se nejen o profesionální sportovce z různých odvětví, ale poskytujeme kvalitní a odbornou péči i pro ostatní sportovní nadšence. Některé části Vašeho těla jsou mnohem náchylnější k působení tlaku, tahu, či jiné mechaniky úrazu. Prvenství si drží úraz kolena, jeho vazů, chrupavek a menisků. V případě, že budete muset z jakékoliv příčiny omezit pohyb, máte úraz nebo bolesti, tak je tady pro Vás naše klinika, která Vás díky skvělému zdravotnickému týmu vrátí zpět do hry v nejkratším možném čase.

Za důležité považuji zmínit i kvalitní pooperační léčbu. Na klinice poskytujeme následnou rehabilitační a rekondiční péči, kdy se Vám budou věnovat erudovaní fyzioterapeuti se zkušenostmi s rehabilitací špičkových sportovců.

Ordinuji v Petřvaldě, Frenštátě pod Radhoštěm, mí kolegové 2 krát v  Novém Jičíně, Bílovci a Studénce. Apeluji na to, ať neignorujete ani menší zranění, či menší bolest, které by časem mohly vést ke zhoršení Vašeho zdravotního stavu. Sportem ke zdraví!!!

Váš vedoucí lékař MUDr. David Surý

Podobné články

24. 1. 2023

Degenerativní operace

19. 12. 2022

Dovolená na Ort-Art

27. 9. 2022

Vodoléčba jako důležitá součást rehabilitace

Z ostatních klinik

3. 2. 2023

Preventivní oční prohlídka má smysl

27. 1. 2023

Jak na online objednávání léků?

24. 1. 2023

Klinika JL – moderní zdravotnické zařízení s dlouhou tradicí

Nahoru