Rozhovor s hokejistou Zbyňkem Irglem

Hokejista Zbyněk Irgl: „Kliniku doporučuji všem sportovcům.“

Mezi spokojené klienty kliniky Ort-Art patří i hokejista Zbyněk Irgl, bývalý reprezentant a extraligový hráč HC Vítkovice, který odehrál několik sezón v KHL. Naši ortopedickou péči vyhledal po úrazu kolene – podstoupil u nás operaci a následnou rehabilitaci. Při jeho nedávné návštěvě, kdy donesl svému ošetřujícímu lékaři MUDr. Jaroslavu Hustákovi podepsanou hokejku, jsme ho trochu vyzpovídali.

 Zbyňku, jaké potíže vás přivedly na kliniku Ort-Art?

Měl jsem úraz v rámci tréninku, při výšlapu na Lysou horu jsem upadl a začal mít potíže s levým kolenem, což mě přimělo navštívit ortopedickou kliniku Ort-Art v Petřvaldě. Na klinice se mi věnoval odborný personál, všichni byli milí a vstřícní. Nakonec lékař rozhodl, že je nutno koleno operovat. Po operaci jsem mohl odjet domů a následně jsem začal s intenzivní rehabilitací na klinice pod vedením zkušeného fyzioterapeuta.

Omezovala vás bolest při zápasech?

Ano, omezovala, ale díky pravidelným návštěvám kliniky jsem se cítil mnohem lépe.

S čím vám aktuálně naši lékaři pomáhají?

V současné době docházím na kliniku především z nostalgických důvodů. (směje se) Rád se zastavím za panem doktorem Hustákem pro odbornou radu a chodím samozřejmě na kontroly v rámci prevence.

Jak jste celkově spokojený s péčí v Ort-Art?

Jsem rozhodně spokojený, vyzdvihl bych komplexní péči pod jednou střechou a odborné jednání zdravotníků. Vaši lékaři MUDr. Jaroslav Husták a MUDr. David Surý jsou skvělí odborníci ve svém oboru. Kliniku doporučuji všem sportovcům – ať už v případě úrazu, nebo jen z důvodu bolesti při námaze a pohybu.

(Pozn. Pan doktor i Zbyněk Irgl odložili respirátory pouze pro účely pořízení fotografie.)

Podobné články

24. 1. 2023

Degenerativní operace

19. 12. 2022

Dovolená na Ort-Art

27. 9. 2022

Vodoléčba jako důležitá součást rehabilitace

Z ostatních klinik

3. 2. 2023

Preventivní oční prohlídka má smysl

27. 1. 2023

Jak na online objednávání léků?

24. 1. 2023

Klinika JL – moderní zdravotnické zařízení s dlouhou tradicí

Nahoru