O naší klinice

Ortopedická klinika Ort-Art v Petřvaldě je moderní, komplexně řešené centrum se čtyřmi na sebe navazujícími trakty – ambulantní, operační, rehabilitační a hotelový. Interiéry kliniky se nacházejí v příjemném prostředí a odpovídají světovým trendům, všechny části kliniky jsou vybaveny moderními přístroji na světové úrovni.

Jsme špičkovým lékařským pracovištěm svého druhu. Disponujeme mimořádným technickým a materiálním vybavením světových parametrů. Používáme nejmodernější metody a postupy operačních zákroků a pooperační léčby. Léčebné metody jsou v mnoha případech jedinečné a jinde nepoužívané. Preferujeme individuální přístup ke každému pacientovi.

Celý tým lékařů a zdravotnického personálu disponuje mimořádnými zkušenostmi. Zakladatelem kliniky je MUDr. Jaroslav HUSTÁK a vedoucím lékařem týmu je MUDr. David Surý, kteří jsou uznávanými lékařskými kapacitami a zárukou vysoké kvality poskytnuté odborné lékařské péče. Základním a nosným lékařským oborem je ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí.

Dalšími obory jsou

Ambulance

 
Ambulantní část kliniky slouží k ambulantnímu vyšetření a ošetření 
pacientů a příjmu pacientů před operací.

Operační sály

Naše operační sály jsou vybaveny nejmodernější technikou na světové úrovni, špičková péče je samozřejmostí. 

Rehabilitace

Nezbytnou podmínkou pro rychlý návrat pacienta do normálního života a ke sportu je rehabilitační péče, bezprostředně navazující na operaci. V našem rehabilitačním centru se Vám budou věnovat zkušení fyzioterapeuti a sestaví pro Vás individuální rehabilitační plán. 

Lůžková část

Klinika disponuje 12ti lůžky v pokojích hotelového typu s vlastní koupelnou, WC, televizí a připojením k internetové síti, komfort našich pacientů je pro nás důležitý.